Formacionet zyrtare, Drita – Feyenoord: Nuhiu nuk ndryshon

Drita do të përballet me Feyenoordin në stadiumin “Fadil Vokrri”  nga ora 21:00.

Ky do të jetë takimi i parë, ndërsa pas një jave do të jetë takimi i dytë në “De Kuip” ku pritet të kuptohet epilogu pas dy ndeshjeve.

Ardian Nuhiu nuk ka ndryshuar asgjë nga ndeshjet e kaluara me Deçiçin duke iu besuar të njëjtëve futbollistë.

VIDEO:

Në sulm do të jetën Astrit Fazliu, Arbnor Muja, Almir Ajzeraj dhe Marko Simonovski.

Te Feyenoord do të luajën emra si Sinisterra, Bonnis dhe Linssen.


Formacionet zyrtare

Drita:

Feyenoord:


/Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare, Drita – Feyenoord: Nuhiu nuk ndryshon appeared first on Telegrafi.