Formacionet zyrtare: Manchester United – Newcastle

Manchester United dhe Newcastle do të takohen në kuadër të javës së 25-të në Ligën Premier.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 20:00 në stadiumin Old Trafford.

VIDEO:

Për këtë sfidë, Ole Gunnar Solskjaer do të jetë pa Paul Pogban që është i lënduar.

Në anën tjetër, Newcastle nuk mund të llogarisë në Fabian Schar, Manquillo, Callum Wilson, që po ashtu janë të lënduar.

Formacioni startues i Unitedit:

Formacioni startues i Newcastles:

The post Formacionet zyrtare: Manchester United – Newcastle appeared first on Telegrafi.