Formacionet zyrtare, Milan – Genoa: Kuqezinjtë kërkojnë çerekfinalen në Kupën e Italisë

Milani do të jetë nikoqirë i Genoas në kuadër të Kupës së Italisë.

Kuqezinjtë duan fitore, duke parë edhe gjendjen që po kalon Genoa këtë sezon.

Stefano Pioli për këtë ndeshje ka vendosur të luajë me emra si Rebic, Leao, Maldini e Messias, duke lënë disa nga yjet në bankë.

VIDEO:

Në anën tjetër Andrey Shevcenko kthehet në San Siro, kësaj radhe si trajner rival.

Ai ka vendosur të luajë me Caicedo dhe Ekuban.


Milan: Maignan; Kalulu, Gabbia, Tomori, Theo Hernández; Tonali, Krunic; Messias, Maldini, Leao; Rebic

Genoa: Semper; Hefti, Vanheusden, Ostigard, Vásquez; Portanova, Badelj, Melegoni; Yeboah, Caicedo, Ekuban.


/Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare, Milan – Genoa: Kuqezinjtë kërkojnë çerekfinalen në Kupën e Italisë appeared first on Telegrafi.