Formacionet zyrtare: Reali kërkon tri pikë përballë Celta Vigos

Real Madridi është nikoqir i Celta Vigos në sfidën e javës së katërt në La Liga.

Los Blancos kanë regjistruar dy fitore dhe një barazim në tri xhirot e para dhe me fitore eventuale do të barazohet me liderët, Valencia dhe Atletico Madrid, në krye të tabelës.

Në anën tjetër, Celta i ka humbur dy ndeshje dhe ka barazuar në një tjetër.

VIDEO:

Trajnerët Carlo Ancelotti dhe Eduardo Coudet i kanë gati formacionet, me të cilat do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

Formacioni startues i Real Madridit:

Formacioni startues i Celta Vigos:

/Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare: Reali kërkon tri pikë përballë Celta Vigos appeared first on Telegrafi.