Formacionet zyrtare, Young Boys – Manchester United: Ronaldo nga minuta e parë

Young Boys do të pres Manchester Unitedin në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve për edicionin 2021/22.

Ndeshja e vlefshme për grupin F, do të zhvillohet në Bernë nga ora 18:30.

Zviceranët do të luajë me emra si Martins Pereira, Aebischer, Ngamaleu e Elia.

VIDEO:

Në anën tjetër Manchester United, nga minuta e parë starton me Cristiano Ronaldon.

Po ashtu në fund do të jenë Paul Pogba, Bruno Fernandes dhe Jadon Sancho.


Young Boys: Von Ballmoos; Hefti, Camara, Lauper, García; Fassnacht, Sierro, Martins Pereira, Aebischer, Ngamaleu; Elia.

Manchester United: De Gea, Lindelof, Maguire, Pogba, Ronaldo, Fred, B. Fernandes, Shaë, Sancho, Wan- Bissaka, Van de Beek.

/Telegrafi/

The post Formacionet zyrtare, Young Boys – Manchester United: Ronaldo nga minuta e parë appeared first on Telegrafi.