FOTO/ Deputetja e VV-së pozon me këmbë të hapura

Adriana Matoshi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi po vazhdon të pozojë si aktore në faqen e saj të Instagramit.

VIDEO:

Aktorja vazhdimisht përfolet nëpër media, sidomos pas lidhjes së saj me futbollistin nga Afrika.

Në fotot e fundit, deputetja dhe aktorja shihet mbi një tavolinë derisa ka hapur këmbët. E këtyre fotove ajo ia ka shtuar një thënie të lashtë të shqiptarëve.

“Hyp se t’vrava,zbrit se t’vrava! Kjo thënie e lashtë popullore!”, ka shkruar Adriana.ImageImageImage