FOTO/ Kapet momenti kur rrufeja godet tokën në Terstenik të Drenasit

Drenas

Rrufeja ka goditur në Terstenik, të Drenasit gjatë ditës së sotme.

VIDEO:

Në disa pjesë të Kosovës është duke mbajtur mot me reshje shiu, bubullima dhe rrufe.

Madje në disa rajone të jugut ka pasur edhe breshër.

Në Terstenik të Drenasit sot rrufeja ka goditur tokën. Atje një qytetar ka kapur pamjen e këtij momenti.

Fotografia është publikuar në ‘Meteobalkan’, dhe sa duke frikësuese, është aq edhe magjepsëse.