Ganimete Musliu mban fotografitë e Adem Jasharit e Hashim Thaçit në zyrë: Krah njëri-tjetrit, si në kohët e vjetra

Deputetja

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ka ndarë me ndjekësit e saj në Facebook një fotografi nga zyra e saj.

VIDEO:

Në fotografi shihet që prapa vetes ka fotografitë e komandantit legjendar, Adem Jashari dhe ish-presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi.

“Komandanti legjendar dhe Presidenti dy simbolet e çlirimit, edhe në zyren time krahë njëri-tjetrit, si në kohët e vjetra! ❤️”, ka shkruar Musliu në përshkrimin e fotografisë.

Ky është postimi i saj i plotë:

Mirëmëngjesi!

Komandanti legjendar dhe Presidenti dy simbolet e çlirimit, edhe në zyren time krahë njëri-tjetrit, si në kohët e vjetra!