Ganimete Musliut po i mungon prezenca e Haki Abazit, publikon këtë status nga seanca

<!–

–>

VIDEO:

Ganimete Musliu shkruan status nga Kuvendi: Hakiu mungon

Deputetja nga radhët e PDK-së Ganimete Musliu ka ironizuar me mungesën në Kuvend të deputetit të VV-së, Haki Abazi.

“Hakiu mungon ”, ka shkruar Musliu në Facebook, gjatë kohës sa është në Kuvend.

Abazi, nuk ka marrë pjesë sot dhe as në seancën e së martës në Kuvend duke njoftuar se janë një sërë faktorësh që e kanë shtyer të mos marrë pjesë.

Tutje ai ka deklaruar se të gjitha i ka transmetuar të lidershipi dhe pret të adresohen me kujdes.