Getinjo në lidhje dashurie, e thotë vet ai

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, ka befasuar të gjithë ndjekësit me deklaratën e fundit, shkruan Insajderi.

Ai shpërndau një ‘selfie’ në llogarinë e tij në Instagram teksa shkroi: Ex-a bonmani block se ju shkruj krejtve sonte.

VIDEO:

Mirëpo, nuk vonoi shumë dhe u shpreh se tani është në lidhje dashurie.

Nuk dihet nëse kjo është një lojë e këngëtarit, apo më të vërtete është në lidhje dashurie.

Getinjo ende nuk ka paralajmëruar ndonjë këngë për sezonin veror./Insajderi.com