Gili vesh fustanin me të bukur për të shkuar në dasmë

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku tregon se është bërë gati me shku në ndeje.

E veshur me fustan të gjatë e me sitil, Gili po shkelqen në këtë pamje. /ORAinfo/