Hailey Bieber provon një stilim flokësh që rikthen plotësisht në vitet ’90

Këtë javë Bieber është kthyer në Instagram për të postuar një fotografi sportive me bikini dhe zinxhir delikat, duke shoqëruar pamjen me modelin e kthyeshëm të viteve ’90.

Dhe, siç pritej, stili po ruhet menjëherë në galerinë e flokëve inspiruese të shumë personave përpara motit që nxehet në muajt e ardhshëm.

Në rast se keni nevojë për të kapur hapin e trendeve Hailey ka eksperimentuar mjaft këtë vit, duke u zhvendosur nga zgjatjet me bionde në mjaltë në flokët, deri te përqafimi i rrënjëve të saj në ngjyrë karameli të errët .

VIDEO:

Dhe së fundmi, ajo goditi kopertinat e Vogue Paris me flokë platin dhe skaj të theksuar.

Flokët e reja ngjyrë platin të Hailey Bieber janë ikonike Flokët e reja ngjyrë platin të Hailey Bieber janë ikonike

Këtë herë, megjithatë, stilimi i saj përbëhet nga një pamje e hijshme, e ndarë me katër bishtaleca të ngushtë të siguruara me llastiqe rozë pastel, që përputhen me rroba banjat e saj.

Titulli që ajo zgjodhi (një çantë) ishte paksa i fshehtë, por një mënyrë krijuese për të përputhur ngjyrën e figurave të saj me fotografinë. /Telegrafi/

The post Hailey Bieber provon një stilim flokësh që rikthen plotësisht në vitet ’90 appeared first on Telegrafi.