Hailey Bieber tregon ngjyrën e saj të re më të errët të flokëve

Mungesa në parukieri dhe përqafimi i ngjyrës tonë natyrale ka qenë normale gjatë vitit të kaluar, përfshirë këtu edhe për Hailey Bieber.

Kur mendojmë për Hailey, ne e shoqërojmë gjithmonë me hijen e saj klasike bionde kaliforniane, por modelja gradualisht është kthyer në anën e errët dhe tani është padyshim më shumë një brune sesa një bionde.

Të hënën ajo postoi një fotografi pa grim në Instagram dhe jo vetëm që lëkura e saj dukej e mahnitshme por flokët e saj janë hija e përkryer e tranzicionit për këdo që nuk mund të zgjedhë midis ngjyrave.

VIDEO:

Jo vetëm që ky është modeli i fundit i flokëve të puthur nga dielli, por është edhe ngjyra perfekte e mirëmbajtjes së ulët, që kërkon mundim minimal të prekjes, ndërsa sa më shumë flokët rriten, aq më e natyrshme duket.

Hailey Bieber poston disa fotografi pa grim nga plazhi Hailey Bieber poston disa fotografi pa grim nga plazhi

Ndryshe, Hailey disa javë më parë kishte postuar një fotografi pa grim nga plazhi. /Telegrafi/

The post Hailey Bieber tregon ngjyrën e saj të re më të errët të flokëve appeared first on Telegrafi.