Harkon Lukaku, shënon Lautaro – Interi në avantazh

Nuk ka vonuar shumë goli i parë në derbin e Milanos ndërmjet, Milanit dhe Interit, që po zhvillohet në San Siro.

VIDEO:

The post Harkon Lukaku, shënon Lautaro – Interi në avantazh appeared first on Telegrafi.