Huseyin Usta me dedikim për të dashurën e tij, Genta Ismajlin: Je gjëja më e bukur në botë

Ata janë një nga çiftet që tashmë kanë bërë bujë të madhe në faqet rozë e po ashtu edhe në rrjetet sociale.

Fjala është për këngëtaren nga Gjilani, Genta Ismajli dhe partnerin e saj, biznesmenin turk Huseyin Usta.

Dyshja, të cilët janë të lidhur prej më shumë se dy vitesh, vazhdojnë të shijojnë çdo moment së bashku.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ustagenta🧿 (@ustagenta)

Së fundmi, ka qenë Usta ai i cili i ka bërë një dedikim të dashurës në një fotografi të shkëputur nga xhirimet e klipit të ri.

Të gjitha lajmet nga Genta Ismajli Të gjitha lajmet nga Genta Ismajli

“Ju jeni gjëja më e bukur në botë, e dashura ime”, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ustagenta🧿 (@ustagenta)

Usta tashmë po qëndron prapa çdo projekti të artistes shqiptare, duke u bërë një nga përkrahësit më të mëdhenj të saj.

Të njëjtit po jetojnë mes Zvicrës e Turqisë, si dy nga vendet e Huseyin në të cilat ka ndërtuar jetën. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ustagenta🧿 (@ustagenta)

The post Huseyin Usta me dedikim për të dashurën e tij, Genta Ismajlin: Je gjëja më e bukur në botë appeared first on Telegrafi.