“Imer Mushkolaj sapo dha gjak serbi, Sali Berisha jom”

Analisti

Analisti Imer Mushkolaj ka ironizuar pas përplasjes që pati me ish-kryeministrin Sali Berisha, duke thënë publikuar një fotografi që duket se po jep gjak dhe duke thënë se po ‘jep gjak serbi”.

VIDEO:

“Imer Mushkolaj sapo dha gjak serbi”. Sali Berisha jom”, shkruan Mushkolaj.

Kujtojmë se në një emision të debatit mbrëmë, në intervistën e Sali Berishës përballë opinionistëve kosovarë, përplasje të ashpër pati mes Mushkolajt dhe Berishës.

Mushkolaj e quajti ‘vrasës’ Berishën derisa ky ia ktheu se ‘është provokator i Novisadit’.