Ish-deputeti Bajqinocvi tregon si shpëtoi dhe si iu dogj vetura

Pas fatkeqësisë

Ish-deputeti i VV-së, njehërit kandidati për deputet nga ky subjekt, Mefail Bajqinovci ka reaguar në profilin e tij në facebook pasi shpëtoi nga një fatëkeqësi e papritur.

VIDEO:

Atij iu dogj tërësisht vetura, por thotë se ka qenë në veturë në momentin kur mjeti ka marrë flakë, shkruan Ballkani.info.

Ja si e rrëfen ngjarjen Bajqinovci: