Jennifer Lopez hoqi dorë nga zgjatimet e flokëve në një video ku shfaqet natyrale

Kjo nuk është hera e parë që Jennifer Lopez eksperimenton me flokët e saj.

Gjatë muajve të fundit, ne kemi parë kaçurrelat e saj natyrale mahnitëse, balluke dhe zgjatime flokësh shumë të gjata … A është çudi që ajo është në listën e personave inspirues për ndryshime flokësh?

Në videon e saj të fundit në Instagram, këngëtarja duket se ka hequr të gjitha zgjatimet e flokëve dhe ka stiluar flokët e saj të lezetshëm në një bisht të hijshëm.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Ndonëse flokët e saj mund të kenë qenë pak më të shkurtër se zakonisht, JLo sigurisht që ishte ende duke e lëkundur shkëlqimin e saj të veçantë.

Në video ajo shpjegon se ka marrë në konsideratë ‘synimet e saj për vitin’ dhe se si dëshiron të sigurohet se ‘të ndihet pozitive dhe në më të mirën e saj’.

Filmi i ri i Jennifer Lopez "The Mother" ndalon përkohësisht prodhimin për shkak të COVID-19 Filmi i ri i Jennifer Lopez "The Mother" ndalon përkohësisht prodhimin për shkak të COVID-19

Kohët e fundit kemi parë shumë të famshme që kanë zgjedhur t’i mbajnë flokët pa zgjatime, me Kylie Jenner që shfaq flokët e saj më të shkurtër natyral dhe Ariana Grande që na jep një vështrim në strukturën e bukur natyrale të flokëve të saj. /Telegrafi/

The post Jennifer Lopez hoqi dorë nga zgjatimet e flokëve në një video ku shfaqet natyrale appeared first on Telegrafi.