Jesika Kadiu ishte në lidhje me Robertin, ky veprim i Patrisit befason të gjithë

Ishte në lidhje me Robertin, Jesika Kadiu nuk shpëton as nga pëlqimet e Patrisit.

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, këngëtari dhe tani moderatori i njohur Robert Berisha nisi një lidhje me modelen nga Shqipëria, Jessika Kadiun.

VIDEO:

Por lidhja nuk zgjati shumë, ose mbase ne nuk e dinim saktë se kur ka filluar lidhja e tyre, pasi që atë kohë qarkulluan shumë thashetheme madje se gjoja Roberti e ka tradhtuar Norën me të, shkruan Kosovarja.

Edhe kënga e Norës, Ana flet për një histori të ngjashme e cila ka ndërhyrë në jetën e një çiftit.

Pas disa krizash në lidhjen e tyre Robi dhe Jesi u ndanë. Në bazë ta deklaratave të mëvonshme të Jessikes mendohet se janë ndarë keqaz.

Ndërkohë që Jessika nuk po shpëton nga familja Berisha.

Është Patrisi ai i cili i ka bërë ‘like’ fotot e fundit të ish të dashurës së vëllait.