Justin dhe Hailey Bieber shihen me plot stil në Kaliforni, pasi artisti u akuzua për përvetësim kulturor

Artisti i njohur, Justin Bieber, është komentuar mjaft shumë kohëve të fundit.

Ndërkohë, ditën e djeshme (e hënë) ai është parë së bashku me bashkëshorten, Hailey Bieber, në West Hollywood, shkruan Daily Mail.

27-vjeçari zgjodhi që të vishet mjaft me stil, duke marrë kështu vëmendjen e të gjithë audiencës.

VIDEO:

Në anën tjetër, Hailey ishte përplot elegantë, teksa zgjodhi një fustan me ngjyrë portokalli të hapur.

Këso lloj dalje të çiftit janë mjaft të shpeshta, ndërsa paparacit gjithmonë nxjerrin pozat e tyre më të mirë.

Kujtojmë se Justin pas stilit të ri të flokëve, është duke u akuzuar për përvetësim kulturor. /Telegrafi/

The post Justin dhe Hailey Bieber shihen me plot stil në Kaliforni, pasi artisti u akuzua për përvetësim kulturor appeared first on Telegrafi.