Juventusi publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Malmos në Ligën e Kampionëve

Juventusi do të jetë mysafir i Malmos në takimin që zhvillohet në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Takimi që luhet të martën (nesër), fillon në ora 21:00 në stadiumin “Eleda Stadion”, me Zonjën e Vjetër që shihet si favoritë në letër.

Për këtë sfidë, Juventusi nuk mund të llogarisë në lojtarët si Arthur Melo, Federico Chiesa dhe Kaio Jorge që janë të lënduar.

VIDEO:

Lista e plotë e Biankonerëve:

Portierët: Szczesny, Pinsoglio, Perin

Mbrojtësit: De Sciglio, Chiellini, De Ligt, Danilo, Cuadrado, Alex Sandro, Bonucci, Rugani

Mesfushorët: Ramsey, McKennie, Rabiot, Locatelli, Bentancur, Kulusevski

Sulmuesit: Morata, Dybala, Kean. /Telegrafi/

The post Juventusi publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Malmos në Ligën e Kampionëve appeared first on Telegrafi.