“Ka me u rikthy”, ja kë po e mbështet Anita Haradinaj në Big Brother VIP

Anita Haradinaj

Edhe Anita Haradinaj duket të jetë fanse e formatit Big Brother VIP Albania.

VIDEO:

Bashkëshortja e ish kryeministrit të Kosovës ka treguar hapur simpatinë që ka për njërën nga banoret brenda shtëpisë.

Bëhet fjalë për Einxhel Shkira, banorja e cila mbrëmë u eleminua por u kthye sërish në shtëpi, pasi në studio hapi biletën që kishte dhe ishte ajo e kthimit.

Në një Story në Instagram, Anita ka publikuar një fotografi nga momenti kur Einxhel takon Arbana Osmanin në studio, derisa e thotë me siguri se Einxhel do të kthehet sërish.

“Prit Dagz se ka me u kthy”, shkruan Anita.

Ndryshe, Dagz dhe Einxhel ka një javë që po shijojnë romancën e tyre të dashurisë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.