Kaltrina sapo doli nga frizerja, po duket si ‘kukull’ me buzë të kuqe

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo shihet me një grim të rëndë dhe po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/