Kanye West e përshkruan “si në burg” jetën me Kim në këngën “Welcome to My Life”

Reperi Kanye West ka organizuar një festë në Las Vegas për albumin e tij të ri dhe ftoi mysafirët që të dëgjonin një këngë ku flet për martesën me Kim Kardashian.

44-vjeçari shpërtheu në lot në mes të festës sepse kënga e titulluar “Welcome to My Life” thuhet se përshkruan jetën e tij personale.

Teksti duket se i referohet divorcit me 40-vjeçaren dhe krizat që kanë pasur në marrëdhënie, thotë një burim për The Sun.

VIDEO:

(Foto: Twitter/XXL Magazine)

Gjithashtu Kanye e përshkruan shtëpinë në të cilën ka jetuar me Kim si një “burg”, transmeton Top Channel.

Kim Kardashian rikthen dy poza atraktive nga viti 2008 dhe pëlqimet janë milionëshe Kim Kardashian rikthen dy poza atraktive nga viti 2008 dhe pëlqimet janë milionëshe

“Është në këngë shumë e thellë, e trishtë për Kanye, në të cilën ai reflekton për martesën me Kim. Ai flet për fëmijët dhe përmend atë që merr gjithçka. Pasi luajti këtë këngë, ai u ndal për dy minuta dhe qau. Ishte shumë i zymtë”, është shprehur burimi.

The post Kanye West e përshkruan “si në burg” jetën me Kim në këngën “Welcome to My Life” appeared first on Telegrafi.