Kanye West paralajmëron këngën e re përmes një imazhi grafik, pas akuzave se grushtoi një fans

Kanye West është duke u fokusuar në muzikën e tij pavarësisht se është nën një hetim policor për akuzën se ka goditur një fans që i kërkoi autograf.

“Ye” ndau një imazh grafik që mund të jetë kopertina zyrtare – ku shihet një majmuni i zhveshur në një sfond të kuq.

“Jeta ime asnjëherë nuk ishte e lehtë”, ka shkruar reperi që është edhe titulli i bashkëpunimit të tij të shumëpritur me reperin The Game. Kënga pritet të publikohet të premten.

VIDEO:

Foto: GC Images

West, 44 vjeç, ende nuk ka komentuar publikisht mbi hetimin, në të cilin ai akuzohet se ka goditur me grusht një fansa dhe e ka rrëzuar në tokë pasi iu kërkua një autograf në dy raste të ndryshme, shkruan Page Six.

Kanye West po hetohet nga policia si i dyshuar, pasi grushtoi një fans që i kërkoi autograf? Kanye West po hetohet nga policia si i dyshuar, pasi grushtoi një fans që i kërkoi autograf?

Videoja e zënkës së supozuar, shihet Yeezy duke bërtitur ndaj një punonjëseje femër, me sa duket pas incidentit, pasi viktima e supozuar mund të shihet e shtrirë në tokë. E dashura e re e West, Julia Fox, nuk ishte e pranishme në atë kohë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ye (@kanyewest)

Siç u raportua më parë, viktima e supozuar mori një autograf nga interpretuesi i “Jesus Walks” të hënën mbrëma. Fansi më pas u shfaq jashtë klubit të restorantit “Delilah” të mërkurën dhe kërkoi një tjetër autograf nga West, i cili kishte qenë duke darkuar me Fox, Antonio Brown dhe Floyd Mayweather. /Telegrafi/

The post Kanye West paralajmëron këngën e re përmes një imazhi grafik, pas akuzave se grushtoi një fans appeared first on Telegrafi.