Kendall Jenner e veshur me modë del për darkë me shoqen e saj

Kendall Jenner

Ajo dukej sensacionale teksa u largua nga një darkë me shoqen e saj të porsamartuar Lauren Perez të enjten mbrëma.

VIDEO:

Supermodelja, 26 vjeçe, shfaqi një figurë të modës në një pallto të zezë leshi, të cilën e bashkoi me një palë çizme lëkure të koordinuara pas daljes së saj, transmeton lajmi.net.

Duket se ajo nuk ishte në gjendje të plotësonte vaktin e saj pasi, së bashku me çantën e saj oniks, ajo shtrëngoi një çantë letre ngjyrë kafe.

Pasi përqafoi shoqen e saj Lauren Perez për lamtumirë, ajo hipi në një makinë aty pranë e cila e çoi me shpejtësi në qytet.

Flokët e Kendall-it u përplasën poshtë kurrizit të saj në valë të mrekullueshme dhe ajo shkëlqeu me një buzëqeshje pas natës së argëtimit.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” ishte shoqëruese e nuses në dasmën në Florida të shoqes së saj influencuese muajin e kaluar, një rol që ajo e ndau me Bella Hadid