Këngëtarja shqiptare ndryshon kaq shumë, nuk do ta keni të lehtë ta njihni!

Samanta Karavella

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Samanta Karavella është në përgatitje të projektit të ri.

VIDEO:

Me qëllim që të ketë një paraqitje sa më të mirë para fansave të saj, ajo ka bërë një ndryshim dukshëm të madh.

Një bjonde e ‘hekurtë’, dhe e tëra shkëlqyese.

Janë fansa të shumtë të saj që presin me padurim lansimin e kësaj kënge të re.

Kujtojmë faktin se Karavella është njëra ndër këngëtaret më simpatike në vend.