Kështu mundohet t”i fsheh defektet e saj Learta,e publikon vetën në këtë gjendje

Ajo është një personazh shumë intrigues.

Learta Jakupi, është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, e vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Shpesh ajo është pre e shumë lajmeve, Learta duket se nuk i kushton shumë rëndësi dhe vazhdon jetën e saj të cilën e ka shumë aktive.

Madje, ajo shpesh postin foto dhe është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto nga vetura ku vëmendje merr portreti i saj, i cili është fotografuar me një lloj filtri.

Duket se përmes filtrave ajo mundohet t”i mbulojë efektet e saj./ORAinfo/