Khloe Kardashian shfaqt format trupore në një fustan të ngushtë

Khloe Kardashian dukej e hollë në një seri fotografish të realizuar para se Tristan Thompson të zbulonte se kishte lindur një fëmijë me Maralee Nichols.

Ylli u shfaq shkëlqyese teksa modelonte një fustan të shkurtër dhe çizme të larta deri tek gjuri në imazhet e ‘harruara’ të bëra ‘disa javë më parë’.

Pasi babai i vajzës së saj, 30 vjeç, ndau rezultatin e testit të atësisë dhe i kërkoi falje publike, Khloe thuhet se është zotuar të mos e fal përsëri lojtarin e NBA-së.

VIDEO:

Foto: Instagram

Biondja tregoi këmbët e saj të formësuara në palestër dhe në treshen e imazheve ajo buzëqeshi butësisht ndërsa vështronte kamerën.

“Gëzuar të enjten!! Harrova që i bëmë këto foto disa javë më parë”, ka shkruar ajo.

Foto: Instagram

Imazhet shënojnë kthimin e Khloe në Instagram, pasi ajo nuk kishte postuar asnjë foto të saj që kur Thompson konfirmoi se ai ishte babai i fëmijës së Nichols, më 4 janar.

Khloe si mbështetje mori pa fund komente pozitive nga fansat e saj. /Telegrafi/

Foto: Instagram

The post Khloe Kardashian shfaqt format trupore në një fustan të ngushtë appeared first on Telegrafi.