Kida shfaqet e veshur me plot stil gjatë qëndrimit në Kaliforni

Ajo së fundmi është duke marrë vëmendje të madhe me paraqitjet skenike.

Dhe Kida sërish ka zgjedhur që të mahnit ndjekësit, gjatë qëndrimit të saj në Kaliforni.

Bukuroshja tashmë bionde është parë duke marrë para kamerës, teksa të tilla i ka realizuar nga vetura.

VIDEO:

Foto: Instastory

Flokët i kishte të kapura lart kokës, kurse për makijazh Kida vendosi që të përdor nuanca më të hapura.

Çka u vu re më së shumti ishte edhe veshje e këngëtares, tek së cila më shumë dominonte ngjyra e kaltër.

Foto: Instastory

“Lila” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Samra. /Telegrafi/

The post Kida shfaqet e veshur me plot stil gjatë qëndrimit në Kaliforni appeared first on Telegrafi.