Kida vjen me fotografi tërheqëse nga një jaht luksoz

Me ndalimin e mbrëmjeve e koncerteve në Kosovë, artistët tashmë kanë nisur turin nëpër Evropë.

Kështu, këngëtarja Orhidea Latifi-Kida mbrëmë (e shtunë) ka qenë për të performuar në Vjenë së bashku me reperin Ledri Vula.

E njëjta duket se po e shijon qëndrimin atje, gjersa ka publikuar për fansat disa fotografi atraktive.

VIDEO:

Kida (Foto: Instagram)

Ajo është shfaqur në top formë në një palë bikini ngjyrë portokalli, e një fustani të bardhë transparent.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Flokët rozë dhe pozat tërheqëse nga një jaht kanë bërë që të komentohet e të marrë reagime të shumta pozitive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Mijëra pëlqime krahas postimit janë grumbulluar menjëherë pak minuta pas publikimit.

Kida momentalisht po shijon suksesin e projektit të ri “Dinero” që për pak ditë ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në YouTube. /Telegrafi/

The post Kida vjen me fotografi tërheqëse nga një jaht luksoz appeared first on Telegrafi.