Kim ndihet e lumtur me Pete Davidson sepse më në fund mund të jetë vetvetja

Kim Kardashian dhe i dashuri i saj i ri, Pete Davidson, po shijojnë lidhjen, ndërsa ajo ndihet si një person më i mirë dhe më i lirë me të.

Edhe pse bukuroshja është ende e zënë duke punuar në markën e saj, ajo është e lumtur që komiku po punon edhe në projekte të tjera jashtë shfaqjes së saj televizive.

“Kim është shumë e lumtur dhe e relaksuar me të. Pete është shumë modest, me këmbë në tokë. Me Pete, Kim nuk ndjen asnjë presion për të qenë asgjë përveç vetes”, ka thënë një burim i afërt me çiftin për mediat amerikane.

VIDEO:

(Foto: Twitter/Pop Crave)

Ai ka disa projekte të mëdha që punojnë jashtë emisionit Saturday Night Live, ndërsa asaj i pëlqen sa i vlefshëm dhe i fokusuar është.

"Arratisje romantike", Kim Kardashian dhe Pete Davidson nisin pushimet në Bahamas "Arratisje romantike", Kim Kardashian dhe Pete Davidson nisin pushimet në Bahamas

“Kim e vlerëson që marrëdhënia e tyre në distancë funksionon duke e parë atë aq sa arrin”, komentoi burimi.

Gjithashtu, Davidson inkurajon Kardashianin që të veshë çfarë të dojë në takimet e tyre, në mënyrë që të jenë vetvetja dhe kjo tregon se ai ka një qasje krejtësisht të kundërt në krahasim me ish-bashkëshortin e 41-vjeçares, Kanye West. /Telegrafi/

The post Kim ndihet e lumtur me Pete Davidson sepse më në fund mund të jetë vetvetja appeared first on Telegrafi.