“Kjo jam unë në të vërtetë”, Loredana poston foto pa grim

Loredana Zefi

Kjo jam unë në të vërtetë”, është mbishkrimi që ajo i ka lënë fotografisë.

VIDEO:

Loredana Zefi, teksa shijon pushimet, na befason sërish.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një foto në InstaStory, ku shfaqet tërësisht pa grim në fytyrë dhe pa filtra.