Kourtney Kardashian poston fotografi pa grim pas stërvitjes

Me siguri, nuk do ta kuptojmë kurrë kur të famshmit postojnë pas një stërvitje dhe duken të freskët si një margaritar – ashtu si postimi i fundit i Kourtney Kardashian në Instagram.

Duke postuar në Instagram Stories, Kourtney shihet e veshur në sytjena sportive në ngjyrë të kuqe të errët me dollakë që përputhen, të cilat ajo i ka etiketuar si pjesë e markës Good American, marka e motrës së saj të vogël Khloe.

VIDEO:

Në foto, motra më e vjetër e familjes Kardashian i ka flokët e saj të kapura në një bisht të lartë me dy pjesë të flokëve që i bien në fytyrë.

Sa i përket fytyrës së saj, Kourtney duket sikur nuk ka grim – mund të shihen lehtësisht qerpikët dhe vetullat jo të mbushura. Megjithatë, ajo ende duket super e freskët dhe lëkura e saj është e shkëlqyeshme.

Pasi e festoi ditëlindjen e të fejuarit Travis Barker me një darkë ditëlindjeje në plazh dhe një natë filmi gjatë fundjavës, të kompletuar me fishekzjarre të nivelit të magjishëm, imagjinojmë se Kourtney është tani në modalitetin e planifikimit të dasmës. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kourtney ❤ (@kourtneykardash)

The post Kourtney Kardashian poston fotografi pa grim pas stërvitjes appeared first on Telegrafi.