Ky është reagimi i Fatjonit pasi Melisa dhe Andi konfirmuan lidhjen

Fation Kuqari

Fatjoni ka dy fjalë për lidhjen e Melisës dhe Andit.

VIDEO:

Dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Andi Shehu dhe Meisa Lleshi pas shumë lojërave me publikun, e konfirmuan lidhjen e dashurisë.

Ata vendosën që këtë gjë ta bënin pikërisht në klipin e ri të Melisës, ku ishte pjesëmarrës Andi dhe shkëmbyen puthje plot pasion.

Sa ishin në emision, Fatjoni kishte hedhur dyshime se Melisa po bën lojë, por nuk ia zbuloi “sekretin”, duke pritur që këtë gjë ta bëjë vet ajo.

Por, me postimin e fundit, Fatjoni thotë se i vjen mirë që edhe nëna e Melisës e kuptoi se ai kishte të drejtë dhe i uron jetë të lumtur çiftit.

“Sdua te merem me kte ceshtje sepse e kam lene me kohe por 1 gje do e them dhe do e mbyll ketu… Per dicka jam i lumtur qe edhe vet Mamaja e Melises e mori vesh qe une po e thoja te verteten dhe qe kisha te drejt. Dhe vajza e saj dinte te bente shume mire viktimen. Mori vesh qe une skisha faj… tani sa per ciftin i uroj sa me shume fat bashke dhe te jene te lumtur. E them me zemer”, shkroi ai.