Lajmi i fundit: Mozzik rrokulliset me motoçikletë në Brezovicë, kjo është gjendja e tij

Mozzik rrokulliset me motoçikletë në Brezovicë, kjo është gjendja e tij.

Mozzik po qëndron në Brezovicë me miqtë e tij për disa ditë pushimi.

Ai vazhdimisht publikon në rrjete sociale foto dhe video nga vendet ku ndodhet.

VIDEO:

Reperi dhe miku i tij publikuan një video në një motor teksa po endeshin në natyrën e bukur të Brezovicës.

Mirëpo gjatë rrugës ka ndodhur një incident. Motori të cilin po ngiste reperi dhe miku i tij është rrokullisur.

Asnjëri nga ta nuk ka marrë lëndime.