Lamtumirë Kim Kardashian! Kanye West shfaqet duke u puthur në publik me të dashurën e re, Julia Fox

Kanye West ishte i prirur të shfaqte romancën e tij të re me të dashurën Julia Fox të mërkurën, pasi dyshja shijuan një darkë me emra të njohur si: Madonna dhe Floyd Mayweather në Delilah në Los Angeles.

Duke bërë një shfaqje për fansat në pritje, reperi, 44 vjeç, u pa duke u puthur dhe përqafuar me aktoren, 31 vjeçe, dhe nuk është çudi që ajo ra në sy me veshjen e saj, shkruan DailyMail.

Julia, e cila nuk e ka fshehur romancën e saj të lulëzuar me Kanyen, tregoi tatuazhin e saj të violonçelit që shtrihej në pjesën e poshtme të shpinës, në bluzën me shpinën zbuluar.

Duke u afruar pranë kamerave, Julia u përkul për një puthje me të dashurin e saj të ri Kanye, pasi ata shijuan një darkë të mbushur me yje.

Kim Kardashian dhe boksieri Floyd Mayweather po paditen për mashtrim me kriptovaluta Kim Kardashian dhe boksieri Floyd Mayweather po paditen për mashtrim me kriptovaluta

Duke treguar çdo centimetër të figurës së saj mbresëlënëse të trupit, Julia kishte veshur një palë pantallona lëkure të ngushtë që vinin në pah linjat e saj.

Modelja theksuan çdo centimetër të trupit të saj të tonifikuar, ndërsa ajo dhe Kanye u përkulën për një puthje pas darkës së tyre së bashku.

VIDEO:

Julia e përfundoi pamjen e saj me doreza të zeza të ngushta dhe çizme me taka të njëjta ndërsa ajo dhe Kanye u larguan dorë për dore nga restoranti i mrekullueshëm.

Teksa mbërritën në restorant, Kanye dhe Julia u shoqëruan nga një grup yjesh të tjerë, duke përfshirë këngëtaren legjendare Madonna, e cila publikoi një fotografi me dyshen në Instagram.

Superylli i boksit, Floyd Mayweather, u pa gjithashtu duke hyrë në restorant, i ndjekur nga shoku i ri i Kanyet, Antonio Brown dhe The Game.

Kanye dhe Madonna më parë kanë bashkëpunuar në këngën e saj “Beat Goes On”, e cila u shfaq në albumin e saj “Hard Candy” në vitin 2008.

Kim Kardashian xheloze për Miley Cyrus, e largon nga ndjekësit e Instagramit këngëtaren pas postimeve provokuese me të dashurit të saj Pete Davidson Kim Kardashian xheloze për Miley Cyrus, e largon nga ndjekësit e Instagramit këngëtaren pas postimeve provokuese me të dashurit të saj Pete Davidson

Duke pasur parasysh klientelën e tij të nivelit të lartë, restoranti ku çifti drekuan, krenohet me një listë çmimesh të nivelit të lartë, me meze që variojnë nga 18 deri në 25 dollarë, duke përfshirë pjata të tilla si koktej me karkaleca, tandori pule dhe qofte qengji.

Shumica e koktejeve kushtojnë rreth 20 dollarë secili, me opsione që përfshijnë: Delilah Mule, Drake’s Spritzer, Coco Cabana Mojito dhe Champagne Papi prej 40 dollarësh.

Por nëse yjet duan të nxjerrin në pah pasurinë e tyre dhe të porosisin një shishe shampanjë Perrier-Jouët Belle Epoque, ajo do të kushtojë 1100 dollarë.

West dhe Fox duket se janë takuar për herë të parë në natën e Vitit të Ri, kur ajo kaloi pak kohë me të pas koncertit të tij befasi në Miami.

Dy ditë më vonë, ata patën një takim në Miami në restorantin italian “Carbone”, i cili mesa duket është i preferuari i krijuesit të hiteve.

Në atë kohë, një burim i tha Page Six se darka nuk ishte “asgjë serioze”, por të dy u kthyen për më shumë më vonë gjatë javës kur morën pjesë në shfaqjen e mirënjohur “Slave Play” në Broadway të New Yorkut.

Ata e vazhduan mbrëmjen e tyre në teatër me një darkë tjetër në “Carbone”, këtë herë në filialin e restorantit në New York.

Ndërkohë që më parë u raportua se romanca e re e Kanyet ka hyrë nën lëkurën e ish-gruas së tij, Kim Kardashian, burimet pohuan në fillim të kësaj jave ajo mendon se është një gjë e mirë.

Sipas një raportimi të tabloidit TMZ, themeluesja e markës “SKIMS” besohet se të qenit një besimtare e Kardashianit mund të nënkuptojë gjëra pozitive për marrëdhënien e tyre si prindër.

Burimet pranë Kimit thanë për tabloidin amerikan se ajo është e lumtur që e sheh sërish artistin e hitit “Donda” të buzëqeshur dhe shpreson ta shohë me një person të mirë. /Telegrafi/

The post Lamtumirë Kim Kardashian! Kanye West shfaqet duke u puthur në publik me të dashurën e re, Julia Fox appeared first on Telegrafi.