Largohet pa paguar nga lokali, ja çfarë i ndodhi lipjanasit më pas

Lipjan

Është arrestuar një person në Lipjan, pasi që i njëjti në një kafiteri kishte marrë shërbime dhe nuk kishte paguar.

VIDEO:

Gjatë intervistimit në prezencën e zyrtarëve policor i njëjti e kishte kanosur viktimën me vdekje.

I dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë

Detaje tjera nuk jepen.