Learta ka hequr disa kilogram, kështu e ekspozon trupin në vendin e punës

Vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina.

Pas lindjes së vajzës, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo edhe në vendin e punës nuk heziton t’i bëjë foto dhe video trupit të saj.

E veshur me komplete, Learta ekspozon turpin me disa kilogramë me pak. /ORAinfo/