Leonita shpërndan fotografi të përbashkët me Xhakën: Dashuria e jetës time

Gruaja e Granit Xhakës, Leonita, e ka publikuar një fotografi të përbashkët me lojtarin e mirënjohur, të cilin e ka quajtur mikun më të mirë dhe dashurinë e jetës.

“Bashkëshorti, miku im më i mirë, dashuria e jetës time, Granit Xhaka”, është përshkrimi i fotografisë.

VIDEO:

Futbollisti i famshëm shqiptar dhe partnerja e tij në muajin prill u bënë prindër për herë të dytë.

(Foto: Instagram/leonita.x)

Ata mirëpritën në jetë një tjetër vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Laneya.

Leonita dhe Graniti përndryshe janë prindër edhe të një vajze më të madhe të quajtur Ayana. /Telegrafi/

The post Leonita shpërndan fotografi të përbashkët me Xhakën: Dashuria e jetës time appeared first on Telegrafi.