Linda Halimi vë në plan të parë barkun e tonifikuar

Linda Halimi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes kur është fjala për figurën trupore.

Këngëtarja është ndër yjet shqiptare që kanë bërë transformimin më të mahnitshëm trupor, prandaj tërheq interesim sa herë që shpërndan imazhe të reja në rrjetet sociale.

Ajo numëron mbi 427 mijë ndjekës në Instagram, ku poston fotografi që vënë në plan të parë figurën e saj trupore.

VIDEO:

(Foto: Instagram/linditaworld)

Këtë fundjavë, Linda ka publikuar një pozë, në të cilën ka vënë në plan të parë barkun e saj të tonifikuar.

Linda Halimi sjell sërish ndjesinë e verës me pozat e reja me bikini Linda Halimi sjell sërish ndjesinë e verës me pozat e reja me bikini

Kujtojmë që këngëtarja është duke jetuar dhe vepruar në Amerikë, ku është e martuar me reperin Big D dhe kanë një vajzë së bashku. /Telegrafi/

The post Linda Halimi vë në plan të parë barkun e tonifikuar appeared first on Telegrafi.