LIVE: Ndeshja KF Drita – Feyenoord

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Dritës dhe Feyenoord.

VIDEO:

Kjo pjesë u karakterizua me dominim të mysafirëve, të cilët zhvilluan lojë shumë më ofanzive.

Nga ana tjetër, gjilanasit zhvilluan lojë defanzive ku u munduan të përfitonin përmes kundërsulmeve.

Çka vlenë të përmendet janë “Intelektualët” të cilët nuk u ndalën në asnjë çast në përkrahje të ekipit të tyre.


Fillon ndeshja mes Dritës dhe Feyenoord.