Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të ‘ngacmohen’ në komente të rrjete sociale

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik janë duke u bërë temë në çdo faqe rozë.

E gjithë kjo, për shkak të faktit se edhe pse të ndarë, ata nuk po lënë vend në botë duke shëtitur së bashku.

Së fundmi ata janë parë në Dubai, ku po shpërndajnë edhe imazhe të njëri-tjetrit në profilet e tyre në Instagram.

VIDEO:

Foto: Instagram

Ndërkohë, Loredana ka ndarë disa fotografi të tjera ku shihet me veshje plot stil, por që bluza duket të jetë e meshkujve.

‘Ngacmimet’ nga Mozzik erdhën menjëherë i cili komentoi se bluza që mbante veshur ishte shumë e mirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Kjo nënkuptoi se reperja për t’u dukur më me stil po përdor rrobat e ish-partnerit, me të cilin po shijon pushimet.

Ndërkaq, fansat ende janë në mëdyshje nëse ata janë bashkuar, apo thjeshtë udhëtimet po i bëjnë për shkak të vajzës. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

The post Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të ‘ngacmohen’ në komente të rrjete sociale appeared first on Telegrafi.