Loredana fsheh sërish barkun, a po e mbulon ajo shtatzëninë?

Loredana dhe Mozzik pritet të bëhen prindër për herë të dytë.

Mozzik dhe Loredana janë dyshja më e komentuar nga mediat rozë.

VIDEO:

Pas ndarjes së tyre që bëri boom, ata u ribashkuan ku tani po gjinden në Dubai duke shijuar pushimet me bashkë me vajzën e tyre Hanën.

Dyshja kanë filluar të zgjojnë kureshtje nga audienca, për një shtatzëni të mundshme të reperes, e kjo falë postimeve të saj në rrjetet sociale.

Një fotografi e saj, e cila ka publikuar shihet në një restorant bashkë me vajzën Hanën dhe shohim se e mbulon barkun me këmbën e saj dhe në mbishkrimin e postimit ka shkruar: “Nënë e lumtur” në gjuhën angleze.