Lorena shfaqet si sirenë në fustan të tejdukshëm

Bukuroshja

Bukuroshja dhe modelja kosovare që jeton në SHBA, Lorena Haliti ka shkëlqyer në fotosesionin e saj të fundit

VIDEO:

Bukuroshja ka disa kohë që nuk është aktive në rrjetet sociale por tani ajo është bërë dhe fotot e saj shfaqin trupin prej sirene që ka kosovarja.

Kujtojmë se Lorena tashmë ka zyrtarizuar një lidhje dashurie në rrjetet sociale.

Në ditën e Shën Valentinit, Lorena kishte postuar një foto ku shihet në krahë të një djali dhe atë e kishte uruar me fjalët më të ëmbla, por që nuk kishte treguar a është shqiptar apo jo i dashuri i saj.