Luana mahnit me dukjen: Talenti im i vetëm është se thjesht nuk heq dorë

Sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale, Luana Vjollca përfolet në faqet rozë.

Moderatorja e popullarizuar javë më parë ishte për pushime në Dubai të Emirateve të Bashkuara, nga ku ka shpërndarë fotografi të ndryshme nga argëtimi i saj.

Ndërsa këto ditë ka ardhur me imazhe që vënë në plan të parë bukurinë e saj, ashtu që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj të shumtë.

VIDEO:

(Foto: Instagram/luanavjollca)

Dy fotografitë e publikuara të hënën e shfaqin atë me pjesën e dekoltesë të zbuluar, ndërkohë që tregon format mahnitëse.

Luana Vjollca: Pas 13 vitesh punë dhe sfida, jam ende këtu duke shijuar shalqi Luana Vjollca: Pas 13 vitesh punë dhe sfida, jam ende këtu duke shijuar shalqi

“Talenti im i vetëm është se thjesht nuk heq dorë”, është përshkrimi i këtyre fotografive. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/luanavjollca)

The post Luana mahnit me dukjen: Talenti im i vetëm është se thjesht nuk heq dorë appeared first on Telegrafi.