Luana vazhdon argëtimin dhe duket e mrekullueshme në pozat e reja nga Mauritius

Luana Vjollca është duke i shijuar pushimet në Mauritius, në ishullin që ndodhet në juglindje të kontinentit të Afrikës, gjegjësisht në lindje të Madagaskarit.

Ajo është kujdesur që për dy milionë fansat e saj në Instagram të sjellë disa fotografi që vënë në plan të parë dukjen e saj.

Moderatorja e famshme ka të veshur një fustan dypjesësh që ia thekson figurën trupore dhe në dorë mban një gotë.

(Foto: Instagram/luanavjollca)

“Një martini me shumë fotografi, ju lutem”, është përshkrimi që ka zgjedhur bukuroshja në këtë postim.

VIDEO:

Luana Vjollca me pushime në Mauritius, nuk mungon me fotografi atraktive në bikini: Gëzuar 2022 Luana Vjollca me pushime në Mauritius, nuk mungon me fotografi atraktive në bikini: Gëzuar 2022

(Foto: Instagram/luanavjollca)

Dhe natyrisht që publikimin e ka shoqëruar me imazhe të shumta, në të cilat duket e mrekullueshme, derisa në InstaStory ka shpërndarë video duke u argëtuar. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/luanavjollca)

 

(Foto: Instagram/luanavjollca)

 

(Foto: Instagram/luanavjollca)

 

(Foto: Instagram/luanavjollca)

 

(Foto: Instagram/luanavjollca)

The post Luana vazhdon argëtimin dhe duket e mrekullueshme në pozat e reja nga Mauritius appeared first on Telegrafi.