Luana Vjollca merr vëmendjen e ndjekësve me një paraqitje atraktive në bikini nga pushimet

Bukuroshja e njohur, Luana Vjollca, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, prezantuesja e TCH ndau me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi mjaft atraktive.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

VIDEO:

Bëhet fjalë për një imazh të realizuar në pishinë, ku ajo shfaqet mjaft tërheqëse në bikini, teksa vë në pah format e saj të bujshme të trupit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Me flokët bionde të lëna në mënyrë të lirshme pas shpatullave të saj dhe një palë syze dielli, Luana është dukur edhe më joshëse në këtë paraqitje.

Përndryshe, këngëtarja dhe prezantuesja shënoi një sukses mjaft të madh së fundmi në karrierën e saj muzikore.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Kjo pasi ajo nënshkroi kontratë me label-in e njohur botëror, Sony Music, të cilën do të menaxhojnë tani e tutje karrierën e saj. /Telegrafi/

Foto: Luana Vjollca/Instagram

The post Luana Vjollca merr vëmendjen e ndjekësve me një paraqitje atraktive në bikini nga pushimet appeared first on Telegrafi.