Madonna publikon trailerin e shfaqjeve “Madame X”

 Madonna publikoi trailerin zyrtar për filmin e saj të ardhshëm të koncerteve, Madame X, në llogarinë e saj zyrtare në YouTube të martën.

Në klip, këngëtarja 63-vjeçare u pa duke performuar në Coliseu dos Recreios në Lisbonë, Portugali, gjatë turneut të saj shumë të vlerësuar 2019-2020, ndërsa u shfaq për të bërë deklarata të ndryshme politike, shkruan DailyMail.

Ky projekt i artistes aktualisht është vendosur të bëjë debutimin e saj në shërbimin e transmetimit Paramount+ së shpejti.

VIDEO:

Foto: Paramount

Traileri fillon me pamjet bardhë e zi të Madonnës me një cigare para se xhirimi të ndryshojë në ngjyrë dhe ajo shikon drejtpërdrejt në kamerë.

Një montazh i shpejtë i xhirimeve nga shou i saj shfaqet më pas ndërsa ajo fillon të interpretojë këngën e saj “Crazy” të vitit 2019, e cila u publikua në albumin Madame X.

Foto: Paramount

Madonna gjithashtu ndau një deklaratë në lidhje me Madame X dhe vuri në dukje përmes The Huffington Post se ishte mirënjohëse që ishte në gjendje të shprehte pikëpamjet e saj për fansat në të gjithë botën.

“Ndarja e vizionit tim me audiencën globale ka qenë thellësisht kuptimplote për mua”, tha ajo.

Ajo gjithashtu vuri në dukje se gjendja e vazhdueshme e pandemisë globale kishte sjellë rëndësinë e shfaqjeve muzikore në një perspektivë më të gjerë për të.

Foto: Paramount

“Mundësia për të sjellë mesazhin e saj dhe artin të përfshirëve në një audiencë edhe më të gjerë vjen në një kohë kur muzika është aq e nevojshme për të na kujtuar lidhjen e shenjtë të njerëzimit”, u shpreh këngëtarja.

Madame X do të vihet në dispozicion për transmetim në shërbimin e transmetimit Paramount+ më 8 tetor. /Telegrafi/

The post Madonna publikon trailerin e shfaqjeve “Madame X” appeared first on Telegrafi.