Mahrez: Dua ta mbyll karrierën te Manchester City

Riyad Mahrez  ka folur për DZ Sport, duke konfirmuar të ardhmen e tij te Manchester City.

Është folur shumë për një kalim te Marseille, ku edhe do ta përfundonte edhe karrierën.

VIDEO:

“Ka pasur shumë fjalë për mua dhe dëshirën time për të përfunduar karrierën në OM, por kjo nuk është diçka për të cilën mendoj”.

“Dua ta përfundoj karrierën time në Ligën Premier me Manchester Cityn”.

“Unë nuk e shoh veten te Marseille”, ka thënë lojtari. /Telegrafi/

The post Mahrez: Dua ta mbyll karrierën te Manchester City appeared first on Telegrafi.